×بستن تبلیغ

خرید یک کیبورد / ارگ موسیقی

هزاران نفر از مردم کیبورد موسیقی را هر روز می نوازند. برخی نوازنده های حرفه ای هستند، در حالی که دیگران نوازندگان تفننی هستند. در هر صورت،کیبورد موسیقی یک آلت موسیقی بسیار خوب برای کار است زیرا که انواع قابلیت ها را دارا می باشد. کیبورد می تواند نقش  کلید عادی پیانو را اجرا کند و یا می تواند نت هایی که را که لمس می کنید از طریق تکنولوژی به دستگاه های دیگر و یا حتی تلفن های موبایل جدید، بفرستد. کیبورد موسیقی حتی قابلیت وصل شدن به کامپیوتر را برای ضبط موسیقی نیز داراست.

راهنمایی هایی برای خرید یک کیبورد موسیقی مناسب :

1. خرید کیبوردی که ویژگی ها و قابلیت های خیره کننده MIDI را دارا باشد.

علاوه بر امکان MIDI به یک جک برای کابل اتصال نیز نیاز خواهید داشت. این پلاگ به شما قابلیت نواختن موسیقی بر روی کیبورد ( ارگ )  و ضبط آن را بر روی کامپیوتر می دهد.

واقعا کار بدون هدفیست که از یک کیبورد موسیقی فقط برای نواختن موسیقی استفاده کنید. می توانید از آن را برای ضبط موسیقی و گوش دادن به نواختن خودتان استفاده کنید و مهارت های نواختن کیبورد نوازی خود را تقویت کنید.

اضافه کردن صداها و دستکاری های صوتی می تواند این نواختن و ضبط کردن کیبورد موسیقی را برای شما به شدت سرگرم کننده تر و مهیج تر کند.

 

2 – دنبال یک دستگاه با قابلیت های بسیار کارا باشید نه دنبال یکی تصادفی

صفحه کلید موسیقی به طور منظم با یک دسته از ویژگی ها می آیند – برخی مفید و برخی از غیر ضروری است. بنابراین پس از آن، این مهم است که شما کشف کردن که ویژگی های مفید برای نیازهای شما خواهد بود و که کاملا بی فایده است. شما لازم نیست که قادر به پخش یک دسته از آهنگ های مختلف در لمس یک دکمه است اگر شما می دانید که چگونه به بازی در صفحه کلید به خوبی. با این حال، شما قطعا می خواهید را به استفاده از یک دسته از اثرات مختلف و یا تحریف بر روی یک صفحه کلید است که آنها را ارائه می دهد. کشف کردن آنچه شما نیاز دارید، خرید یک صفحه کلید که همراه با آن، و چشم پوشی از همه ویژگی های غیر ضروری.

بسیاری از کیبوردهای موسیقی با امکانات فراوان به بازار می آیند. بعضی ها بسیار کارا و بعضی غیر ضروری هستند.
پس بسیار مهم است که بفهمید چه ویژگی ها و امکاناتی برای شما و احتیاجاتتان مفید خواهد بود و کدام بی استفاده.

احتیاجی ندارید تا دسته های مختلف آهنگ ها را با یک لمس بنوازید وقتی که می توانید به خوبی کیبورد بنوازید.

با این حال، شما قطعا می خواهید که از امتیازات دسته های افکت ها و تغییر صداها برای روی کیبورد استفاده کنید.

کشف کنید که چه احتیاج دارید، کیبوردی را بخرید که با آن احتیاج همراه است و تمام ویژگی های غیرضروری دیگر را رها کنید.

 

 

3. انتخاب کیبورد بر اساس تعداد کلیدهای آن بر اساس سبک اجرای شخصی شما

کیبورد ها با تعداد کلیدهای متفاوت وارد بازار می شوند. در نتیجه انتخاب کیبورد درست می تواند سخت باشد. برای مهمترین قسمت، می بایستی که فقط بر اساس سبکی که شما می نوازید، کیبورد را انتخاب کنید.

اکثر نوازندگان مشکلات بزرگ و خاصی با اجرا و کار با تعداد کلیدهای خاص ندارند، ولی بعضی دیگر بیش از حد بر کلیدهای بیجا و بیشتر و یا کمتر از نرمال حساسیت دارند.

فقط این قضیه را تبدیل به تصمیم بسیار بزرگ و سخت نکنید برای اینکه بر روی نوازنده با استعدادهای میانی و متوسط تاثیر خاصی ندارد

 

 

4. بعضی از لوازم جانبی بسیار مفید و کارا کیبوردهای موسیقی را فراموش نکنید

ده ها لوازم جانبی متفاوت کیبورد وجود دارند که شما می توانید همراه با کیبورد موسیقی خود سفارش دهید.

بسیاری از این ابزار بسیار و شدیدا کارا می باشند، از این رو نمی بایستی آن ها را فراموش کنید. برای شروع کننده ها، پایه کیبورد یک احتیاج ضروری است، برای اینکه بسیار سخت و رنجش آور است که کیبورد موسیقی را بر روی پایتان قرار بدهید یا آنرا بر روی ارتفاع و سطح تخت یا غیر قابل تنظیم قرار دهید.

همچنین، نرم افزارهای کامپیوتری نیز ایده بسیار خوبی برای ضبط موسیقی و غیره هست.

شما نمی توانید این ابزار موثر را نادیده بگیرید.

 

 

شروع به نواختن کیبورد و یا پیانو کنید

حقیقتا، بسیاری افراد این روز ها انگشت هایشان را بر روی کیبوردها بجای پیانوها قرار می دهند.
یک کیبورد بسیار روانتر از یک پیانو است. ولی شما کیبوردها را در اجراهای ارکسترها کمتر مشاهده می کنید.

پیانو برای همیشه گزینه بسیار ظریف تری باقی خواهد ماند. همچنین،  هیچ مشکلی برای استعداد در کیبورد و پیانو نخواهید داشت. اهمیتی ندارد که چه سازی انتخاب می کنید. کیبوردها معمولا بهترین انتخاب هستن برای اینکه به راحتی قابل حمل هستند و بسیاری از امکانات و ویژگی های موثر را دارند.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

به ما امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت